Polityka prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI

W dniu 25.05.2018 weszły w życie przepisy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. – tzw. RODO.

Administratorem  danych osobowych w rozumieniu przepisów o ochronie danych osobowych jest Krzysztof Łakomski – administrator strony internetowej nakliszy.pl działającej w internecie pod adresem https://nakliszy.pl Można się ze mną skontaktować pisząc na info@nakliszy.pl

JAKIE DANE OSOBISTE ZBIERAMY I DLACZEGO TO ROBIMY

Dane osobowe, które otrzymuję od Państwa poprzez e-mail, telefonicznie lub inny sposób będą wykorzystane wyłącznie do celów realizacji usług oraz do poinformowania Państwa mailowo, smsowo lub telefonicznie – zgodnie z Państwa życzeniem – o oferowanych usługach, informacji na temat usługi (zlecenia), wykonania zlecenia, zawarcia umowy lub płatności.

Nie spamuję, nie wysyłam newslettera, nie reklamuję naszych usług w korespondencji bezpośredniej lub telefonicznie.

Państwa dane dla celów realizacji usług mogą trafić na serwer obsługiwany przez firmę:  LH.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Poznaniu, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000503852, sąd rejestrowy, w którym przechowywana jest dokumentacja spółki: Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, posiadająca adres siedziby i adres do doręczeń: ul. ks. Jakuba Wujka 7/26, 61-581 Poznań, kapitał zakładowy w wysokości: 37.000 zł, NIP: 7831711517, REGON: 302693647, adres poczty elektronicznej: info@lh.pl, numer telefonu kontaktowego +48 61624 0000

Dokładam wszelkich starań, w szczególności umów pomiędzy firmami oraz technicznych żeby powierzone nam dane były bezpieczne teraz oraz w przyszłości.

Google Analytics.

Nie korzystam z narzędzia Google Analytics.

LINKI ODSYŁAJĄCE DO INNYCH STRON

Na stronie mogą pojawiać się linki odsyłające do innych stron internetowych. Będą one otwierać się w nowym oknie przeglądarki lub w tym samym oknie. Administrator nie odpowiada za treści przekazywane przez te strony. Użytkownik zobowiązany jest do zapoznania się z polityką prywatności lub regulaminem tych stron.

JAKIE MASZ PRAWA DO SWOICH DANYCH

Możesz zażądać usunięcia całości twoich danych osobistych będących w moim posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jestem zobligowany zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

Dane osobowe co do zasady nie są przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG).