Sesja z Agnieszką Kociołek

Sesja z Agnieszką Kociołek

Była to sesja zdjęciowa z Agnieszką Kociołek – uczestniczką programu Przemka Kossakowskiego „Down the road. Zespół w trasie”

Zdjęcia do tego sierpniowego pleneru fotograficznego odbyły się w Krakowie w okolicach Rynku Podgórskiego. Trzeba przyznać, że pogoda dopisała. Pomimo, że lokalizacja pleneru odbyła się w ostatniej chwili, wybór Rynku Podgórskiego w Krakowie był dobrym pomysłem. Miejsce to ma swoje klimatyczne zaułki i zabytkowe obiekty które doskonale nadają się do sesji zdjęciowych. W plenerze uczestniczyła organizator, Prezes Fundacji Undivided Pani Justyna Wojtoń, Magdalena Sznajder odpowiedzialna za make up. Ponadto Ewa Łakomska – oświetlenie i pomoc. Gorąco dziękujemy Kawiarni Stopklatka za umożliwienie zdjęć wewnątrz lokalu, oraz Proboszczowi Parafii pw. św. Józefa Kraków – Podgórze za zgodę na wykonanie zdjęć na terenie obiektu.

☆Projekt: Fundacja Gotowi Na Zmiany☆Sesja zdjęciowa z Agnieszką Kociołek☆Realizacja: @agencja undivided☆Foto: Krzysztof Łakomski☆Modelka: Agnieszka Kociołek☆Makijaż&fryzura: Magda Sznajder MakeUp Artist ☆Stylizacja: Magda Kęskiewicz☆Projektant: Magdalena Pelczar☆Miejsce: @kawiarnia_stopklatka

Więcej zdjęc znajdziesz w galerii  https://nakliszy.pl/portfolio/portrait/